מחירון רשתות לחלונות ?

בעמוד זה נציג לך עלויות של רשתות לחלונות נגד יתושים מכמה מפעלים/ובעלי מקצוע  שונים ברשת האינטרנט.

1. סוג הפרופיל: (לכל פרופיל עלות משל עצמו, יש פרופילים מקוריים ויש פרופילים משוחזרים. מאוד מומלץ ללכת על מוצר איכותי, לא להתפשר ולכן  פרופיל מסוג X מקורי (איכות,תו תקן, חוזק) יכול לעלות יותר יקר  מפרופיל מסוג Y וההפך.

2.אלומיניום מקורי או שטאנץ? (כמו שדיברנו במאמר הקודם ההבדל בין סוגי האלומיניום השונים על סוג הפרופיל ככה חשוב לציין ששטאנץ הינו אלומיניום מסוג לא מקורי, ללא תו תקן ולכן נוכל בהכרח למצוא אותו במחיר זול יותר, אך יש לזכור  שמדובר במוצר באיכות ירודה, ברוב המקרים ללא תו תקן, משנה צורה, המסגרת הפנימית משתחררת לרוב, (ובקיצור דורש המון מוסך 🙂 לעומת המקורי.

3.רשת רגילה או רשת שקופה: יש הבדל עלויות משמעותי בין רשת שקופה לרשת רגילה, בין רשת שיוצרה בסין לבין רשת שיוצרה באירופה וכמובן רשת של מותג בהכרח תהיה יקרה יותר אך תקבלו מוצר איכותי עם הרבה פחות בעיות שיכול להחזיק שנים יותר מהמוצר הסיני. בנוסף נוכל לראות הבדלי עלות בין רשת אפורה לרשת שקופה.

4.מהו גודל החלון? נהוג לתמחר את החלון למי מטר מרובע ולא מטר רץ ולכן השפעת המחיר נובעת גם מגודל החלון וגם מההכנות הנדרשות לצורך התקנת רשתות בפתחים מסוימים.

5.תוספות שונות: נברשות לניקוי עצמי,רשתות נגד בעלי חיים, רשת נגד קרינה, צבעים מיוחדים ועוד…


דפי זהב מחירון:

מחיר עלות ממוצעת למטר מרובע הינו כ 500 ש"ח לערך.

אתר שיפוצניק מחירון:

מחיר עלות של כ 400 עד כ 500 ש"ח לערך למטר מרובע.

אתר דקo:

עלות ממוצעת של רשתות הזזה הינו כ 700 ש"ח למטר מרובע

עלות מדידה וייעוץ:

העלות הממוצעת שנמדדה הינה כ 280 ש"ח בממוצע

רוצה לקבל הצעה ממש טובה ?

לפרטים נוספים מלאו טופס:
לשיחה מיידית עם נציג