אודות:

המפעל של פוקס נמצא באזור כפרי ופסטורלי (כפר אזר) עם המון מעופפים יתושים עצי תפוזים, קלמנטינות וצוות מדהים שאוהב את מה שהוא עושה… אנו מתמחים בייצור,התקנה ותיקון של רשתות נגד יתושים במגוון דגמים וסוגים שונים של רשתות לחלונות… אנו מאוד מאמינים בהוגנות צרכנית ושמירה על רמה שירותית יוצאת דופן כולל אחריות לכלל מוצרינו ומוצרים שנבחנו בקפידה יתרה על מנת לספק איכות מקסימלית ולדאוג לשביעות רצון של 100% לקהל לקוחותינו. אנו מאמינים בשמירה על איכות הסביבה, מאמינים בעבודה עם אנשים ! בשירות מצויין, מקצועיות ואמינות. 

המוצרים שלנו:

בנוסף לכל הרשתות הקלאסיות תוכלו למצוא אצלנו מגוון רשתות שקופות של המותג פיירו איטליה, הרשת הגרמנית האמריקאית של מטריקס ועוד…

צוות ההתקנה:

צוותי ההתקנה שלנו בעלי נסיון של מעל ל20 שנה באפיון, התקנה ותיקון של רשתות נגד יתושים. הצוות תמיד נלווה למנהל עבודה אשר נמצא בשטח ודואג שהעבודה תהיה לשביעות רצון הלקוחות.

איכות ההתקנה:

כיום רשתות לחלונות הפכו לאביזר נלווה ששומר על האסתטיקה של הפתח ואף תורם לאיכות חייהם של אנשים רבים המשתמשים במוצר… כחברה שעובדת עם צרכנים פרטיים,אדריכלים, מעצבים ואנשי מקצוע רבים בתעשיית העיצוב, אנו שואפים לבצע התקנות ברמת הגימור הגבוהה ביותר ועל זאת אנו מתחייבים במוטו שלנו כדבר הבסיסי ביותר.

שירות ומענה:

על מנת להפוך את חווית השירות למושלמת במעמד הרכישה תקבלו מספר טלפון של הנציג המטפל ואת מספרו של מנהל העבודה, בנוסף ניתן ליצור קשר בכל זמן נתון בשעות העבודה עם נציגי השירות שלנו ולקבל מענה בדבר ההזמנה.

המוטו שלנו:

שביעות רצון הלקוחות 

עבודה מקצועית ואסתטית

שירות לקוחות זמין

מוצרים איכותיים ואמידים ללא פשרות

מאמינים בעבודה עם אנשים

העובדים שלנו:

 צוות העבודה של פוקס מחולק למחלקת ייצור, שירות ומכירות. אנו מאמינים בללמוד כל הזמן, להתחדש,למצוא פתרונות לבעיות, ושואפים להוביל את תחום הרשתות.

לפניה מהירה מלאו טופס:

לשיחה מיידית עם נציג